Op reis kom ik talloze bijzondere creaties tegen. Waaronder iglo’s om in te slapen, de zogeheten Bubbles of glasiglo’s. Zoals het Bubble Hotel op Bali. Of de Bubbel-glasiglo’s in IJsland. Een unieke ervaring.
Maar nu is er iets voor je tuin: de Tuin-Iglo, die je zelf in elkaar zet. Hij is winddicht en waterdicht en relatief goedkoop. Toen ik het zag dacht ik: Gaaf. Die wil ik wel hebben.
De Garden Igloo, zoals hij officieel heet is te gebruiken als bijvoorbeeld als overdekt terras, hobbykas (voor de winter), tuinhuisje of jacuzzi overkapping. Is het iets voor jou?
De prijs valt mee. Je hebt een complete iglo voor 699 euro. Zodat je droog en uit de wind kunt zitten en kunt genieten van je tuin. Er zijn ook halve covers, zodat je geen last hebt van de zon bijvoorbeeld.